پشتیبانی: ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲

قوانین ثبت دامنه و هاست

شرایط و ضوابط استفاده از سرویس‌های هانوفر - آی‌تی

شرکت هانوفر آی تی یکی از شرکت های فعال در زمینه ی ثبت هاست و دامین می باشد و سرویس های مختلف میزبانی را به کاربران گرامی ارائه میکند. و بدلیل رعایت حقوق مشتریان و کاربران نیاز است تا قوانین و مقرراتی تعیین گردد و رعایت این قوانین ارائه کیفیت و خدمات مطلوب و در نهایت رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت. مطلوبست مشتریان گرامی قبل از هرگونه خرید و فعالیتی قوانین این شرکت را مطالعه و از بند های آن آگاه شوند و بدین ترتیب بسیاری از سوالات و ابهامات برطرف و موجب همکاری بهتر می گردد.

تعاریف و اصلاحات :

 1. متقاضی: متقاضی شخص حقیقی یا حقوقی است که برای تهیه ی سرویس به وب سایت شرکت مراجعه یا با پشتیبانی شرکت ارتباط بر قرار کرده است. متقاضی سرویس ممکن است مشترک شرکت نیز باشد و در گذشته سرویس های دیگری نیز تهیه کرده باشد.
 2. مشترک: شخص حقیقی یا حقوقی است که صاحب پنل کاربری است و اقدام به سفارش سرویس داده و سرویس خود را فعال و تکمیل نموده است.
 3. سرویس (خدمات): خدمات و سرویس به هرگونه نرم افزار، سخت افزار، خدمات قابل ثبت، پنل های مدیریتی و خدمات ارتباطی گفته می شود که متقاضی و مشترک از آن استفاده می نمایند. برخی از این خدمات رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه ارائه می گردد. به منظور اطلاع متقاضی از مشخصات سرویس درخواستی فاکتور و پیش فاکتور صادر می شود.
 4. تکمیل خدمات: متقاضی بعد از ایجاد پنل کاربری و اقدام به سفارش سرویس در صورتی که قصد استفاده از سرویس را داشته باشد موظف است سفارش خود را تکمیل و فعال نماید. حتی اگر مبلغ سرویس به پنل هم اضافه شده باشد و سفارش تکمیل نگردد مسئولیتی در قبال سفارش داده شده متوجه شرکت نیست. ثبت سفارش بدون تکمیل نمودن سفارش مسئولیتی برای شرکت به همراه نخواهد داشت.
 5. پنل کاربری: محیطی است که بعد از ثبت نام متقاضی در اختیار وی گذاشته میشود و امکان ثبت و مدیریت سفارش های خود را خواهد داشت. متقاضی و مشترک موظف است در حفظ اطلاعات مربوط به پنل کاربری خود کوشا باشد. ضروری است به طور مداوم به پنل کاربری خود مراجعه کرده و از وضعیت سرویس های خود آگاه شوید همچنین پیغام هایی مانند تخفیفات از طریق پنل کاربری نیز اعلام میگردند. هر نوع خطا و یا عدم تطابق باید به مسئولین شرکت اعلام گردد.
 6. ثبت نام پنل کاربری: فرایندی است که طی آن متقاضی درخواست ایجاد پنل کاربری را می نماید و اطلاعاتی را ذخیره می کند. چنانچه اطلاعات اشتباه و بر اثر سهل انگاری تکمیل گردد مسئولیت آن متوجه متقاضی و مشترک است و در بسیاری از موارد مشکلاتی را به همراه دارد. توصیه می گردد مواردی نظیر ایمیل و تلفن و آدرس حتما بروز رسانی شود. شرکت می تواند در هر زمانی اطلاعات را بررسی کرده و کپی برابر اصل این اطلاعات را از مشترک دریافت نماید و در صورت ناقص بودن اطلاعات تا تکمیل شدن آن حق دارد سرویس مشترک را به حالت تعلیق در آورد. مسلما کامل بودن اطلاعات در مواردی نظیر احراز هویت کمک شایانی به مشترک می نماید. ثبت پنل کاربری به منزله مطالعه و آگاهی شما از بندهای این توافق نامه و موافقت شما با قوانین این شرکت است.
 7. مشخصات سرویس قابل ارائه: لیست کاملی از خدمات قابل ارائه به متقاضی و مشترک جهت اطلاع وی و تمام جزئیات و محدودیت های سرویس در وب سایت شرکت درج گردیده است. متقاضی موظف است قبل از سفارش و خرید، مشخصات سرویس مورد نظر را مطالعه و با آگاهی کامل نسبت به ثبت و تکمیل آن اقدام نماید. در صورتی که اشتباهی در این زمینه از طرف متقاضی صورت گیرد مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد. تغییر در مشخصات سرویس قابل ارائه و قیمت ها حقی برای مشترک ایجاد نمی کند. اطمینان کامل از منطبق بودن تکنولوژی ارائه شده ، بر عهده متقاضی میباشد، موارد مبهم و یا خاص باید قبل از خرید و یا تکمیل سفارش، با واحد فنی شرکت هماهنگی لازم صورت گیرد.
 8. مالکیت سرویس: از دیدگاه قانونی صاحب سرویس شخصی/شرکتی است که سرویس مورد نظر در پنل وی به ثبت رسیده است و هرگونه ادعا در باره ی مالکیت سرویس تنها از طریق ارائه مشخصات و مدارک پنل کاربری مورد تائید است. این مشخصات در پنل کاربری موجود است. چنانچه در ورود به پنل کاربری مشکلاتی از قبیل فراموشی رمز و نام کاربری پیش آید تنها با ارسال مدارک هویتی و ارسال تعهدنامه قابل پیگیری است و اطلاعات متقاضی ذخیره شده در پنل کاربری و مدارک ارسال شده می بایست همخوانی داشته باشند. در صورتیکه که مشترک به هر دلیلی برای ثبت و تکمیل سفارش مشخصات متناقض را وارد نماید همچنان مالکیت سفارش را برخوردار بوده و کلیه حقوق و مسئولیت های آن بر عهده ی مشترک می باشدو تا زمانی که به پنل کاربری دسترسی داشته باشد، مالک قانونی محسوب میشود.
 9. پیگیری و ارتباط: روش ارتباطی رسمی و مستند و قابل پیگیری مشترک و متقاضی با شرکت تنها از طریق ثبت تیکت و ارسال ایمیل و دریافت شماره ی تیکت میسر است. متقاضی هرگونه درخواست را می بایست از طریق تیکت اعلام نماید و در این صورت درخواست وی بطور رسمی مورد پیگیری قرار می گیرد و به او پاسخ داده خواهد شد.
 10. تخفیف: با توجه به رعایت حقوق مشترکین و کاربران، شرکت برای ثبت و تمدید سرویس، تخفیف هایی در نظر می گیرد که یا از طریق ایمیل به اطلاع مشترک می رساند و یا توسط پیغام در پنل کاربری مشترکین را مطلع می سازد. همچنین از طریق پیغام هایی در وب سایت اصلی شرکت اطلاع رسانی می گردد.
 11. پرداخت آنلاین: روشی سریع برای افزایش موجودی حساب پنل کاربری و یا پرداخت هزینه سفارش، پرداخت از طریق روش اینترنتی و آنلاین است.

قوانین و مقررات:


 1. این شرکت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی است. در مواردی که متقاضی یا مشترک حتی دریک سرویس خلاف مقررات عمل نمایند و یا شکایتی از مراجع ذیصلاح ارائه گردد این شرکت سرویس مزبور را بدون اطلاع قبلی تا برطرف شدن مشکل به حالت تعلیق درآورده و در پرونده ی مشترک ذخیره می نماید. بدلیل آن که قوانین در داخل و حتی در بین الملل ممکن است بطور آنی و ماهانه تغییر کند، شرکت حق تغییر قوانین را برای خود محفوظ می دارد و تغییرات را در همین صفحه بروز رسانی میکند. شرکت مسئولیتی در اطلاع رسانی تغییرات احتمالی ندارد؛ متقاضی و مشترک موظف است قوانین و مقررات را قبل از هر اقدامی مطالعه نماید و از بند های آن آگاه باشد.
 2. مراجع قانونی: این شرکت ارائه هرگونه اطلاعات را براي اجراي قوانين، مقررات و بطور كلي روال قانوني و درخواست دستگاه هاي قضايي و دولتي را ضروري مي داند و همچنين حق ويرايش، ارسال يا حذف هرگونه موارد يا اطلاعات را به صورت كلي يا جزئي به صلاحديد خود در هر زمان براي خود محفوظ مي دارد.
 3. فعالیت های غیر مجاز: هر مشترک یا متقاضی که به انجام موارد غیر مجاز و ذکر شده در ذیل اقدام نماید با بررسی و تشخیص شرکت سرویس یا تمامی سرویس های وی بطور موقت یا دائم قطع می گردد. تعلیق شدن و حذف سرویس بدون اطلاع قبلی انجام می پذیرد. این شرکت حق دارد در چنین مواردی شخص متخلف را مورد پیگرد قانونی قرار دهد. در صورت مشاهده ی هر گونه تخلفی با قوانین این شرکت، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل که در این صفحه قید نگردیده است ، سریعا بررسی و بنا به تشخیص شرکت در مورد آن تصمیم گرفته می شود. این شرکت هیچگونه وجهی به متخلف تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به شرکت خواهد بود. لازم به ذکر است که قطع سرويس توسط این شرکت به علت تخلف از مقررات اين موافقت نامه و یا انصراف خریدار موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد.
  • ارسال هرزنامه (Spam ) بطور عمدی و سهوی. در صورتی که یکی از سرویس های موجود در سرور اقدام به تولید Spam نماید ، سایت بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
  • پیاده سازی و استفاده از نرم افزارها بدون رعایت حقوق کپی رایت.
  • نصب و یا استفاده برنامه هایی که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
  • وجود کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی سایت مشترک گردد.
  • استفاده از برنامه ها و اسکریپت های ضعیف و اسکریپت هایی که بروز نباشد.
  • استفاده و نصب برنامه های نال و کرک شده.
  • آپلود عمدی یا سهوی فایل های آلوده و یا انواع شل .
  • ارسال ایمیل های گروهی بطوری که از حد مجاز بیشتر باشد. در شبانه روز 4800 ایمیل و در هر ساعت 200 ایمیل مجاز است. بیشتر از این میزان موجب تعلیق سرویس است
  • ارسال حتی یک ایمیل اگر باعث مزاحمت برای دیگران شود و از مراجع ذیصلاح شکایتی دریافت گردد، ایمیل ارسال شده spam محسوب شده، سرویس تعلیق می شود و مشترک باید پاسخ گو باشد و هر گونه خسارتی بر عهده مشترک است.
  • هر گونه اقدام و فعالیت بطور عمدی و سهوی که باعث ایجاد اختلال در سرور و سرویس دیگر مشترکین شود. در صورت مشاهده سرویس حذف و شخص خاطی مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.
  • هر گونه اقدام و فعالیت بطور عمدی و سهوی که باعث ایجاد اختلال در سرورهای شرکت های دیگر و سرویس های دیگر صورت پذیرد . در صورت مشاهده سرویس حذف و شخص خطاکار مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.
  • استفاده ی بیش از حد مجاز از منابع سرورها ارائه شده باعث تعلیق سرویس بدون اطلاع قبلی می شود. خسارات ناشی از استفاده بیش از حد منابع می بایست توسط مالک سرویس پرداخت گردد و مشترک باید نسبت به ارتقاء سرویس خود اقدام نماید.
  • استفاده از تصاوير و مطالب غير اخلاقي ، فایلهای MP3 جهت دانلود ، نرم افزارهای داری کپی رایت و مطالب و نرم افزارهای مربوط به هک و ... و هرگونه مطلبی که منافی قانون کپی رایت باشد ، در سايتهاي میزبانی شده توسط این شرکت ممنوع مي باشد و در اينصورت ادامه همكاري بصورت يكطرفه لغو ميگردد.
  • استفاده از مطالب، تصاویر و نمادهای مندرج در وب سایت شرکت خلاف مقررات شرکت است و در صورت مشاهده سرویس خاطی تعلیق خواهد شد.
  • چنانچه یک سرویس مورد هک و سوء استفاده قرار بگیرد بطوری که باعث مزاحمت و اختلال برای دیگران شود و برای جلو گیری از ایجاد مشکلات بعدی سرویس تعلیق می شود و مالک سرویس موظف است نسبت به رفع مشکل اقدام نماید. در صورت ایجاد خسارت ملزم به پرداخت هرگونه خسارتی می باشد.
  • مواردی مانند فیشینگ و فارمینگ و بطور کلی هرگونه کلاه برداری اینترنتی توسط سرویس جرم است. در صورت مشاهده و یا دریافت شکایت سریعا سرویس مسدود و شخص متخلف مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  • سایتهای فعال در زمینه ،PONZI،HYIP و یا دارای سیستم هرمی ، مجاز به استفاده از سرویسهای این شرکت نمیباشند.
 4. محتوای غیر مجاز: محتوایی که در سرویس ها قرار می گیرد می بایست مطابق قوانین ایران و قوانین بین الملل و قوانین شرکت باشد. در صورت دریافت شکایتی از مراجع ذیصلاح در ارتباط با محتوای سرویس سریعا تعلیق می گردد.مسئولیت محتوای سرویس به عهده ی مالک سرویس میباشد. موارد زیر را در محتوای سرویس دقت داشته باشید.
  • قرار دادن هر گونه محتوایی که قانون کپی رایت را نقض کند.
  • استفاده از علائم، لوگو ها و برندهای دیگران.
  • توهین به شخص، سازمان، قوم یا کشور، نژاد ، اديان و مقدسات
  • فروش یا تبلیغ کالاهایی که به نحوی با قوانین کشور مغایرت داشته باشد.
  • سرویس هایی که در آنها برنامه های فیلتر شکن و پروکسی نصب شده باشد.
  • استفاده از سرویس های این شرکت جهت نگهداری ، نمایش،به اشتراک گذاری ، تبلیغ یا هر فعالیت مشابه مرتبط با مسائل جنسی و سیاسی به هر شکل جرم است. در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی سرویس حذف می گردد.
 5. تغییر مشخصات سرویس: این شرکت می تواند مشخصات سرویس قابل ارائه را در هر زمان تغییر دهد و مشترک ملزم و متعهد به تمدید به مشخصات جدید می باشد . به عنوان مثال در گذشته هاست 100مگابایت ارائه می گردید ولی اکنون کمترین فضا 450 مگابایت است. امکان تمدید سرویس با فضای 100مگابایت وجود ندارد
 6. ارتقاء سرویس: در صورتی که مشترک تمایل به ارتقاء سرویس داشته باشد و یا بدلیل استفاده از منابع بیش از حد ملزم به ارتقاء سرویس باشد در مواردی مانند پارک دامنه،تعداد پایگاه داده، پهنای باند تنها هزینه ی آیتم مورد نظر را با توجه به میزان و مقدار درخواست شده پرداخت می کند. اما اگر ارتقاء سرویس میزان فضا و کلا تغییر پکیج میزبانی باشد اگر سرویس مورد نظر در پکیج دیگر یا سرویس ویژه باشد می بایست هزینه دو سال تمدید سرویس مورد نظر را پرداخت کند. در صورتی که سرویس مورد نظر در همان پکیج میزبانی باشد و سرویس ویژه نباشد تنها با پرداخت مابه التفاوت سرویس مورد نظر قابل ارتقاء بوده و تمامی موارد فنی توسط شرکت صورت می پذیرد.
 7. وضعیت و تمدید سرویس: مشترک موظف است وضعیت سرویس خود را از پنل کاربری بررسی و نسبت به تمدید آن اقدام نماید. از یک ماه قبل از اتمام مهلت سرویس در پنل کاربری و از طریق ایمیل به کاربر اطلاع رسانی می شود. بنا بر این ایمیل مشترک می بایست ایمیل قابل دسترس و بروز بوده و به پنل کاربری نیز مراجعه و سفارش ها را بررسی نماید. این شرکت هیچ مسئولیتی در خصوص اطلاع رسانی از طریق تلفن و یا پست و ... نداشته و اطلاع رسانی فقط و فقط از طریق پنل کاربری و ایمیل انجام میشود.
 8. مشترک موظف است قوانین درج شده در این صفحه را مطالعه کرده و نسبت به تمام بندهای آن درک و آگاهی کامل بدست آورد.
 9. در صورت عدم رعایت یکی از قوانین موجود در شرکت طبق بند مربوطه رفتار خواهد شد و سرویس وی تعلیق و یا حذف می شود، ملزم به پرداخت خسارات است، مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد و اطلاعات وی به مراجع قضایی تحویل می شود.

تعهدات خدمات گیرنده:


 1. امنیت پنل کاربری: تمامی اطلاعات دریافتی از کاربر ، از طریق لایه امنیتی SSL به سرور منتقل میشوند. مشترک نسبت به حفظ امنیت و محرمانگی پنل خود متعهد می گردد. مسئولیت تمام فعالیت ها و عملیاتی که از پنل کاربری صورت می گیرد به عهده مشترک و متقاضی است و مسئولیت خسارت وارده بر شرکت از سمت پنل کاربری را بر عهده دارد. در حفظ و نگهداری نام کاربری و پسورد خود کوشا باشید و از پسورد های ساده و آسان استفاده نکنید.
 2. توجه به قوانین : مشترک با ثبت نام در سیستم و تایید موافقت با محتوای این صفحه متهعد به مطالعه کامل و توجه به موارد ذکر شده در این صفحه است.

تعهدات خدمات دهنده:


این شرکت مسئول ارائه سرویس استاندارد براساس مشخصات اعلام شده در وب سایت و پاسخ گویی شبانه روزی و رفع مشکلات احتمالی سرویس است.


 1. این شرکت مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز مشتری ندارد.
 2. این شرکت فقط و فقط مسئولیت خدمات دهی در خصوص سرویس خریداری شده را دارد. مواردی مانند برنامه نویسی وب ، نصب نرم افزار و مشکلات مربوط به نرم افزار های مشترک مسئولیتی متوجه این شرکت نمیکند.
 3. مسئولیت دامنه ها و یا سرویس هایی که توسط شرکت های دیگر ارائه شدند با شرکت ارائه کننده سرویس میباشد و مسئولیتی را متوجه این شرکت نمیکند.

پرداخت ها و امور مالی:


 1. هزینه سرویس: هزینه ای که در زمان قطعي شدن سفارش مشترک در پنل کاربری منظور گرديده است معتبر مي باشد.
 2. انتقال سرویس: انتقال سرویس از یک پنل کاربری به پنل دیگر منوط به پرداخت هزینه برای هر سرویس است و مدت زمان استاندارد برای این انتقال هفت روز کاری است.
 3. رویه بازگشت وجه: این شرکت برای رفاه مشترکین گرامی برای سرویس های پکیج هاستینگ تضمین باز گشت وجه را در نظر گرفته است.
  • زمان اعتبار تظمین بازگشت : مشترک میتواند تا 7 روز پس از پرداخت و فعال سازی سفارش میزبانی ، سرویس سفارش داده شده را لغو نماید.
  • شرایط : در صورتی که مشترک هیچ سوء استفاده ای در این دوره از سرویس نکرده باشد ، میتواند سرویس را لغو کند. (مواردی مانند ارسال ایمیل گروهی ، ارسال اسپم ، استفاده از نرم افزار های غیر مجاز و ...).
  • این ضمانت شامل تمدید نمیشود.
  • روش اعلام انصراف : مشترک باید پس از ورود به سیستم تیکتینگ این شرکت ، درخواست لغو قرارداد را با ذکر شماره اشتراک ، کد محرمانه و اسم دامنه و شماره سفارش و همچنین شماره حساب بانکی و یا شماره کارت خود و همچنین ذکر دلیل انصراف ثبت نماید.
  • بازگردانی مبلغ : این شرکت پس از دریافت اعلام انصراف و در صورت انطباق با شرایط و زمان ، هزینه دریافت شده برای فضای میزبانی را پس از کسر هزینه های بانکی و حداکثر تا 2 هفته به حساب اعلام شده واریز مینماید.
 4. هزینه ها و پرداخت: پرداخت هزینه سرویس در هنگام ثبت و تکمیل سفارش انجام می شود و غیر قابل بازگشت است مگر در «رویه بازگشت وجه» و «تضمین SLA در ثبت دامنه». حتي اگر خدمات قبل از مدت زمان تعيين شده به حال تعليق درآيد، قطع و مسدود گردد. افزایش موجودی حساب در پنل کاربری و عدم تکمیل سفارش به معنای پرداخت هزینه سفارش نیست. این وجه به عنوان اعتبار و موجودی در پنل کاربری محفوظ خواهد بود.
 5. مشترک موظف است دقت لازم را هنگام پرداخت آنلاین داشته باشد و به آدرس ها در مرورگر خود آگاه باشد و در ثبت ارقام دقت نماید. بدلیل اینگه گاهی درگاه های اینترنتی از سمت بانک های مربوطه دچار اخلال می شوند در صورتی پرداخت بطور آنی صورت نگرفت مسئولیتی بر این شرکت نیست اما با مراجعه به پشتیبانی راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهیم.
 6. پرداخت هزینه سرویس از طریق پرداخت اینترنتی ، کارت به کارت ، و حواله ی بانکی امکان پذیر است. چنانچه در هر روشی مشکلی پیش آید شرکت مسئولیتی نمی پذیرد.
 7. در صورت مشاهده هر گونه خطا پس از هر پرداخت می بایست با پشتیبانی شرکت هماهنگی صورت پذیرد.
 8. در صورتی که تمدید یک سرویس انجام نشود و بعد از مدت زیاد اقدام به تمدید صورت گیرد تمدید از زمان آخرین انقضا محاسبه می شود. مشترک حق هیچ اعتراضی برای مدتی که سرویس را تمدید و استفاده نکرده ، ندارد.
 9. در نظر گرفتن تخفیف بنا به صلاحدید شرکت برای یک سفارش مشترک حقی برای دیگران و سرویس های دیگر ایجاد نمی کند.
 10. در صورتی که سرویسی مسدود و یا تعلیق شود برای بازگشایی مجدد مستلزم پرداخت هزینه است.
 11. شرکت حق دارد برای تاخیر مشترک در تمدید به موقع سرویسها هزینه ها و خسارت های ایجاد شده را دریافت نماید.
 12. در صورتی که شرکت مشکلات مربوط به اسکریپت و برنامه نویسی مشترک را برطرف نمود، مشترک موظف به پرداخت طبق هزینه اعلام شده می باشد.
 13. مواردی نظیر نصب اسکریپت و نرم افزار جزء مسئولیت های شرکت نیست و در صورت انجام برای رفاه مشترک هزینه آن می بایست پرداخت گردد.
 14. در صورت استفاده از تخفیف بر اساس موجودی در پنل کاربری ، امکان لغو سفارش و یا بازگردانی اعتبار وجود نخواهد داشت.این تخفیف شامل تمدید فضای میزبانی و یا ثبت و تمدید دامنه نمیشود.امکان اسفاده از چند تخفیف برای یک سفارش وجود ندارد.

رفع مسئولیت:


 1. انقضا سرویس: انقضاء خدمات سفارش داده شده ، 3 بار از طریق ایمیل به ایمیل موجود در پنل کاربری اعلام میشود. در صورتی که خدمات قبل از انقضاء تمدید نگردند، هیچ مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.
 2. از بین رفتن سرویس: چنانچه به هر دلیلی اطلاعات و داده های سرویس مشترک حذف گردد مسئولیتی بر این شرکت نیست و مشترک متعهد به پذیرش می باشد. تلاش خود را برای بازگردانی اطلاعات می نماییم.
 3. انصراف از سرویس: چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات شرکت به هر دلیلی انصراف دهد، هيچ وجهي مسترد نمي گردد و مسئولیتی در بازگشت هزینه ندارد. لذا قبل از خرید خواهشمند است در انتخاب خدمات دقت کافی شود.مشترک مي پذيرد كه در صورت تمايل به قطع استفاده از خدمات و سرویس ها مسئول بوده و میبایست اين موضوع را به اطلاع شرکت برساند.
 4. آپگرید مشخصات فنی سرویس: در صورت آپگرید شدن مشخصات فنی سرویس چه سخت افزاری و یا نرم افزاری توسط شرکت، مشترک موظف است تا نرم افزار موجود در هاست خود را با شرایط جدید سازگار نماید. چنانچه در انجام فرآیند آپگرید مشکلی در نرم افزارهای مشترک بروز کند شرکت هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.
 5. نداشتن اطلاع فنی استفاده کننده از اینترنت، سرویس هاست و دامین و عدم اطلاع دانش فنی در کار کردن با نرم افزار ها و سرویس ها هیچ ارتباطی با شرکت ندارد و خدمات گیرنده باید دانش کافی را در استفاده از سرویس ها داشته و شرکت مسئولیتی در قبال آموزش، راهنمایی و نداشتن دانش فنی خدمات گیرنده ندارد.
 6. سرویس شرکت های دیگر: در برخی موارد در حین سفارش سرویس ممکن است از سرویس های شرکت های دیگر استفاده شود، مواردی نظیر آموزش و راهنمایی در مورد سرویس دیگر شرکت ها از وظایف این شرکت خارج است و برای راهنمایی و بررسی مشکل می بایست به شرکت مربوطه مراجعه نمایید.

رفع ابهام: در صورت وجود هرگونه ابهام در خصوص قوانین و مشخصات سرویس ها ، متقاضی و مشترک باید قبل از سفارش با تماس و مکاتبه با پشتیبانی نسبت به رفع ابهام اقدام نماید در غیر این صورت موارد پیش آمده بر عهده متقاضی می باشد.


موارد خاص:


در موارد بروز بحران نظیر تحریم، عدم امکان تبادل ارز ،بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، حمله به سرور ، محدودیتهای دولتی و هر موردی که از توان شرکت خارج باشد. این شرکت هیچ مسئولیتی را در موارد ذکرشده بر عهده نمی گیرد. در چنین شرایطی تمام تلاش خود را برای حفظ حقوق مشترکین انجام می دهیم. شرایط بروز بحران باعث تخطی و تخلف مشترکین نخواهد بود و مشترک متعهد می شود در هر شرایطی قوانین و مقررات مندرج در این توافق نامه را رعایت نماید.

::قوانین اختصاصی دامنه
 1. اقدام هر مشترک برای ثبت سرویس دامنه، مالکیت و مسئولیت دامنه را برای وی ایجاد می کند.
 2. بعد از اقدام به ثبت و تمدید دامنه حتما از انجام صحیح عملیات مربوطه اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که سیستم الکترونیکی ثبت یا تمدید دامنه به هر دلیلی دامنه شما را ثبت یا تمدید نکرد هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نیست و می بایست بعد از انجام چنین عملیاتی و بویژه بعد از تاریخ انقضا برای تمدید، وضعیت را بررسی کرده و در صورت مشاهده ی اشکال سریعا با پشتیبانی تماس گرفته و اطلاع دهید.
 3. برای دامنه های .ir تنها پرداخت هزینه کفایت نمی کند و عملیاتی که مربوط به مرکز ثبت دامنه است را نیز انجام دهید. این عملیات عبارت اند از ساخت پنل و دریافت شناسه از مرکز مربوطه است. با دریافت شناسه می بایست آن را در قسمت ثبت دامنه وارد نمایید تا دامنه بطور کامل ثبت گردد. چنانچه وجه دامنه را پرداخت نمایید و مراحل مرکز ثبت دامنه را انجام ندهید و دامنه توسط شخص یا شرکتی دیگر به ثبت برسد مسئولیت آن متوجه شرکت نیست.
 4. بدلیل اینکه این شرکت نماینده ثبت دامنه های بین المللی و دامنه ir. است و ثبت و تمدید دامنه در مراکز مربوطه انجام می شود، عدم ثبت دامنه به هر دلیلی ارتباطی با شرکت ندارد. به عنوان مثال در برخی دامنه های ir. مرکز ثبت کننده از متقاضی درخواست مستندات و مدارک می نماید. ارسال این مدارک بر عهده متقاضی است و ارتباطی با شرکت ندارد.
 5. پیغام هایی که در هنگام ثبت دامنه و سرویس به شما نشان داده می شود بسیار مهم و عدم توجه باعث بروز مشکلات بعدی می گردد. مشکلات ناشی از سهل انگاری متوجه مشترک است.
 6. در پنل کاربری ، هر کاربر قادر خواهد بود پس از ورود به مرکز کنترل و حسابداری خود ، تمامی اطلاعات دامنه ، از قبیل رمز عبور دامنه ، اطلاعات مربوط به Whois و DNS های دامنه ، ترانسفر کردن دامنه و ... را بدون دخالت شرکت مدیریت نماید ، به همین دلیل این شرکت هیچ دخالتی در این امور نخواهد داشت.
 7. در صورت پرداخت هزینه دامنه و عدم ثبت یا تمدید به هر دلیل وجه پرداخت باز گردانده می شود.
 8. پلان هایی که دارای دامنه مجانی میباشند ، دامنه مجانی آنها فقط در صورتی که سفارش با همان دامنه تکمیل گردد ، رایگان خواهد بود و در صورتی که دامنه دیگری به جز دامنه ذکر شده در مشخصات پلان ، به همراه پلان سفارش داده شود ، دامنه مجانی قابل ثبت نخواهد بود. دامنه فقط برای سال اول به همراه پکیج مجانی میباشد. تخفیف اعمال شده برای ثبت جدید ، فقط در زمان ثبت جدید سفارش معتبر میباشد و شامل تمدید نخواهد بود.
 9. در صورتی که مالک دامنه برای تمدید دامنه با تاخیر اقدام کند و در صورتی از پنل کاربری قابل تمدید نباشد مشترک باید علاوه بر هزینه ثبت دامنه جریمه دیرکرد تمدید دامنه را بپردازد. پرداخت این هزینه مسئولیتی برای شرکت جهت تمدید ایجاد نمی کند لذا در تمدید به موقع دامنه و سرویس خود دقت لازم را داشته باشید.
 10. چنانچه دامنه منقضی شده باشد امکان انتقال از شرکتی به شرکت دیگر نیست. ابتدا باید دامنه تمدید و سپس نسبت به انتقال اقدام شود.
 11. مدت زمان استاندارد برای رسیدگی و انجام موارد مربوط به انتقال دامنه طی 7 روز کاری انجام می شود.
 12. مراحل کاری انتقال دامنه منوط به پرداخت هزینه می باشد.
قوانین اختصاصی هاست
 1. شرکت هیچ مسئولیتی برای تهیه بکاپ از اطلاعات را ندارد. تهيه نسخه پشتيبان از مطالب و فايلهاي موجود بر عهده صاحب سايت مي باشد و در صورت حذف يا گم شدن تمام يا قسمتي از فايلها شرکت مسئوليتي قبول نخواهد كرد .
 2. نسخه پشتیبانی تهیه شده توسط این شرکت تنها برای جلوگیری از بروز مشکل در مواردی مانند از بین رفتن سخت افزار سرور ها میباشد و برای استفاده مشترک نیست.
 3. شرکت تعهدی نسبت به ارائه نسخه پشتیبان به مشترک ندارد. ارائه نسخه پشتیبان فقط با پرداخت هزینه آن امکانپذیر است.
 4. در صورت عدم تمایل به تمدید ، در صورت نیاز به بک آپ (نسخه پشتیبانی) باید قبل از اتمام قرارداد تهیه گردد. پس از اتمام قرارداد تنها امکان دسترسی به اطلاعات ، تمدید مجدد سرویس میباشد.
 5. در صورتی که تاخیر درپرداخت بیش از 1 هفته باشد ، تمامی اطلاعات مربوطه از روی سرور حذف خواهند شد و شرکت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات قراردادهای تمدید نشده نخواهد داشت.
 6. انقضاء خدمات سفارش داده شده ، 3 بار از طریق ایمیل به ایمیل موجود در پنل کاربری اعلام میشود. در صورتی که خدمات قبل از انقضاء تمدید نگردند، هیچ مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.
 7. استفاده از تصاوير و مطالب غير اخلاقي ، فایلهای MP3 جهت دانلود ، نرم افزارهای داری کپی رایت و مطالب و نرم افزارهای مربوط به هک و ... و هرگونه مطلبی که منافی قانون کپی رایت باشد ، در سايتهاي میزبانی شده توسط شرکت ممنوع مي باشد و در اينصورت ادامه همكاري بصورت يكطرفه لغو ميگردد.
 8. تمدید فضای میزبانی: تمدید فرآیندی است که از طریق پنل کاربری با تکمیل سفارش تمدید انجام می شود و با سفارش خرید جدید متفاوت می باشد.
 9. مشترکی که قصد تغییر و آپگرید پلن را داشته باشد و یا الزام از طرف شرکت باید با شرایط ارتقاء سرویس اقدام به آپگرید و تغییر نماید در غیر این صورت خرید جدید محسوب خواهد شد و ریستور اطلاعات انجام نخواهد شد.
 10. هزینه بازگرداندن اطلاعات قدیمی بر اساس حجم و نوع اطلاعات تعيين میگردد.
 11. قطع سرويس توسط این شرکت به علت تخلف از مقررات اين موافقت نامه و یا انصراف خریدار موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده ، نمي گردد.
 12. در صورتی که سايتي بيش از اندازه از منابع سرور استفاده نمود و از خدمات به شكلي غير متعارف استفاده نمود، سرويس به صورت موقت و تا رفع مشکل قطع خواهد شد . از هر اقدامی که به اين سيستم و خدمات آن صدمه بزند از قبيل وارد نمودن ويروس، تلاش براي نفوذ به سيستم و امثال آن خودداری کنيد. در صورت مشاهده اين موارد سرويس‌دهی به شما را قطع می نماييم.
 13. پهنای باند هر پلان مشخص میباشد و در صورتی که پهنای باند سایتی تمام شود ، آن سایت به صورت اتوماتیک مسدود خواهد شد . در این صورت سایت فقط با خرید پهنای باند اضافه فعال خواهد گردید .در غیر این صورت تا پایان ماه ، مسدود خواهد بود.
 14. تمامی مشترکین باید از به روز بودن نرم افزار های نصب شده بر روی هاست اطمینان کامل داشته باشند و به صورت دوره ای به روز رسانی کنند.
 15. در صورت وجود هرگونه حفره امنیتی در نرم افزار نصب شده توسط مشترک، مشترک موظف به برطرف نمودن آن میباشد. در صورت عدم توانایی مشترک ، این شرکت میتواند سرویس مشترک را معلق نماید.
 16. این شرکت با مراجع تشخیص هرزنامه همکاری نزدیک دارد. به هیچ عنوان امکان ارسال هرزنامه (ایمیل ناخواسته) از هاستهای اشتراکی و سرور های مجازی این شرکت مجاز نبوده و در صورت مشاهده سرویس بدون اطلاع قبلی معلق شده و در صورت صلاحدید شرکت ، حذف میگردد.
 17. منابع تخصیص داده شده به پکیجها به صورت ذیل میباشد :
  • هاست سی پنل ایران : یک کور سی پی یو و 2 گیگ مموری
  • هاست طلایی : دو کور سی پی یو و 4 گیگ مموری قابل افزایش
  • هاست اقتصادی : 0.5 کور سی پی یو و 1 گیگ مموری
  • هاست حجمی : 1 کور سی پی یو و 1 گیگ مموری

قوانین و مقررات استفاده از هاست با فضا و یا پهنای باند نا محدود :

 1. تعداد کانکشن بطور همزمان 50 کانکشن مجاز میباشد و در صورت بیشتر شدن این تعداد ممکن است با کندی سرعت مواجه شوید.
 2. مشترک میبایست برای سایت های معمولی از هاست نامحدود استفاده نماید و به هیچ عنوان از این هاست برای راه اندازی آپلود و دانلود سنتر استفاده نگردد و همچنین برای نگهداری و ذخیره فایل های شخصی ، آهنگ و فیلم استفاده نگردد. در صورت مشاهده هر کدام از موارد ذکر شده هاست سریعا مسدود می شود.
 3. استفاده از هاست نامحدود جهت اشتراک گذاشتن فایل موسیقی، فیلم ، عکس و نرم افزار ممنوع بوده و درصورت مشاهده هاست مسدود میشود و مشترک میبایست نسبت به حل موضوع اقدام نماید.
 4. چنانچه سایت موجود در هاست نامحدود از نظر تعداد بازدید رشد نمود و مصرف منابع مانند cpu و RAM و ... بیش از حد مجاز مصرف گردید مشترک متعهد میگردد که نسبت به آپگرید هاست خود به پلن های مناسب اقدام کند.
 5. در هاست نامحدود امکان اضافه نمودن و خرید پایگاه داده ( Database ) و دامنه افزوده ( Add-on ) وجود ندارد.
 6. مشترک بعد از خرید هاست نامحدود مجاز به آپلود فایل حداکثر تا حجم 20 مگابایت برای هر فایل میباشد.
 7. تغییر پکیج هاستهای موجود به این گروه فقط با تمدید دو ساله و تغییر به هاست نامحدود غیر استارتر مجاز میباشد.
 8. قوانین عمومی هاستینگ در مورد هاست نامحدود نیز برقرار می باشد و چنانچه نقضی صورت پذیرد مطابق قوانین اعلام شده برخورد خواهد شد.

قوانین و مقررات استفاده از هاست اقتصادی :

 1. امکان اضافه کردن پارک دامنه ، ادان دامنه ، پهنای باند و فضا ی اضافه و دیتابیس و ... به این پکیج ها وجود ندارد
 2. قوانین عمومی هاستینگ در مورد هاست اقتصادی نیز برقرار می باشد و چنانچه نقضی صورت پذیرد مطابق قوانین اعلام شده برخورد خواهد شد.
::برخی از مشتریان ما
::دیدگاه
::نمادها
  ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
  ۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴
  support[at]hannoverit.com
  sales[at]hannoverit.com

سلام. چطور می‌تونم شما رو یاری کنم؟برای گفتگوی آنلاین بر روی «آغاز گفتگو» کلیک کنید. یا در صورت تمایل می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۵۸۴ تماس بگیرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت ذره‌بین محفوظ می‌باشد.
صبور باشید
صبور باشید

لطفا شکیبا باشید...