پشتیبانی: ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
::سایر خدمات

برنامه نویسی انواع میکرو کنترلر ها

میکروکنترلرها تراشه های(chip) قابل برنامه ریزی هستند که توسط آنها می توان قطعات سخت افزاری ( سنسورها، LCD، LED، صفحه کلیدهای ماتریسی، سون سگمنت، موتور پله ای و ... ) را کنترل و مدیریت نمود. با استفاده از زبان های برنامه نویسی Assembly، C آنها را بسته به نیاز برنامه ریزی نمود. شرکت هانوفر آی تی با کادر مجرب آماده ی انجام پروژه های حرفه ای در این زمینه میباشد.


برنامه نویسی PLC های ساخت شرکت زیمنس

Plc به معنای کنترل‌گرهای منطقی برنامه‌پذیر برای کنترل دستگاه های صنعتی و خط تولید استفاده می شود. عملکرد plc به این صورت است که بوسیله ورودی اطلاعات را دریافت می کند و توسط برنامه هایی که در حافظه دارد ورودی ها را پردازش می کند و نتایج را از قسمت خروجی به گیرنده ها و اجرا کننده های فرمان ارسال می کند. پروژه های انجام شده و در دست اجرا توسط شرکت هانوفر آی تی با استفاده از مدل Siemens Simatic S7 ساخت شرکت زیمنس می باشند.


اتوماسیودن اداری

نرم افزار های اتوماسیون اداری نرم افزارهایی هستند که کارهای سنتی و نامه نگاری های دستی در ادارات را کاهش داده، باعث می گردند در هزینه و زمان صرفه جویی شود. امروزه در ادارات و سازمان ها استفاده از اتوماسیون اداری یک ابزار مهم در ارسال نامه ها و ارتباطات اداری محسوب می شود. شرکت هانوفر آی تی فعالیت های بسیاری در زمینه ی اتوماسیون اداری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است.


ایجاد سیستم های مخابراتی تحت شبکه

سیستم های مخابراتی تحت شبکه جایگزین مناسبی برای سیستم های مخابراتی آنالوگ هستند که با بکارگیری پروتکل های شبکه اینترنت امکان برقراری مکالمات تلفنی را فراهم می سازد. این سیستم با استفاده از فناوری VOIP مکالمات تلفنی را بصورت بسته های اطلاعاتی از خطوط اینترنت ردو بدل می کند در نهایت یک مکالمه با کیفیت بالا و امکانات دیگری را برای کاربران فراهم می نماید. ما در پیاده سازی چنین سیستم هایی جزء اولین ها و بهترین ها هستیم.


برنامه های هوشمند با قابلیت real time computer vision

امروزه مباحثی چون پردازش تصویر، بینایی ماشین و بینایی کامپیوتر در مجامع علمی و کاربرد های صنعتی مورد توجه ویژه قرار گرفته اند. رسیدن به چنین اهدافی نیازمند به برنامه ریزی، گروه کاری فنی و مجرب و ... است. تیم هانوفر آی تی فعالیت های علمی و تحقیقاتی بسیاری در این زمینه انجام داده و پروژهای پردازش تصویر و بینایی ماشین پیاده سازی کرده است.


پیاده سازی و برنامه نویسی انواع نرم افزار

شرکت هانوفر آی تی با توجه به فعالیت های نرم افزاری و کادر مجرب برنامه نویسی خود آماده ی پیاده سازی و انجام پروژه های علمی تحقیقاتی و صنعتی در حوزه های نرم افزاری و برنامه نویسی می باشد. در شرکت هانوفر پروژه های نرم افزاری به زبان های Delphi، C#، C++ انجام می شوند.

::برخی از مشتریان ما
::دیدگاه
::نمادها
  ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
  ۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴
  support[at]hannoverit.com
  sales[at]hannoverit.com

سلام. چطور می‌تونم شما رو یاری کنم؟برای گفتگوی آنلاین بر روی «آغاز گفتگو» کلیک کنید. یا در صورت تمایل می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۵۸۴ تماس بگیرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت ذره‌بین محفوظ می‌باشد.
صبور باشید
صبور باشید

لطفا شکیبا باشید...