پشتیبانی: ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
::ارتباط با ما

۲۴ ساعته ۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

شماره تماس ایران :
۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴

شماره تماس آلمان :
0049-40-20933410

ارسال درخواست پشتیبانی :
ارسال تیکت

::پشتیبانی

علاوه بر ارائه ی خدمات با کیفیت هاست و دامنه ، پشتیبانی از سرویس ها و خدمات ارائه شده و راهنمایی مشتریان جهت خرید هاست و گرفتن خدمات و رفع مشکلات ، موضوع بسیار مهم و با اولویت شرکت هانوفر آی تی بوده است. پشتیبانی این شرکت در تمام روزهای سال بویژه روز های تعطیل و عید نوروز نیز فعال بوده و در هفت روز هفته بصورت 24 ساعته فعال می باشد. هانوفر آی تی یکی از معدود شرکت های با پشتیبانی قوی می باشد که بسیاری از درخواست های مشتریان در کمتر از 2 دقیقه پاسخ داده می شوند. بخش پشتیبانی شامل بخش چت آنلاین می باشد که مشتریان با ورود به آن بخش با کارشناس مربوطه در واحد فنی و یا مالی ارتباط برقرار میکنند و سوالات و ابهامات خود را مطرح می کنند. در این بخش کارشناسان با تجربه و فنی بسیاری از مشکلات را برطرف کرده و سوالات مشتریان را پاسخ میدهند و اگر موردی نیاز به زمان یا بررسی بیشتری داشته باشد به بخش مربوطه از طریق ایمیل یا سیستم تیکتینگ ارجاع میدهند. هدف اصلی پشتیبانی در چت انلاین راهنمایی مشتریان می باشد. سیستم دیگری که مشتریان می توانند بصورت رسمی و کتبی سوال یا مشکل خود را مطرح بنمایند از طریق ایمیل یا تیکت است. بخش فنی و مالی با دریافت ایمیل و تیکت مشتری آن را بررسی کرده خدمت خواسته شده را انجام داده و یا مشتری را جهت حل مشکل راهنمایی میکنند. مورد پشتیبانی از طریق Call Center شرکت می باشد که مشتریان خارج از ایران با شماره ی دپارتمان آلمان تماس میگیرند و مشتریان داخل ایران با شماره ی دفتر تهران تماس گرفته درخواست خود را مطرح می نمایند. علاوه بر موارد بالا سیستم جامع پشتیبانی برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است که با ثبت نام در این سیستم می توانند ایمیل ها و تیکت های خود را بررسی و مدیریت نمایند.

::تماس تلفنی خودکار و بدون هزینه

سرویس تماس تلفنی خودکار یک رابط بدون هزینه بین شما و واحد پشتیبانی خواهد بود. افرادی که از خدمات هاست سی پنل ایران و یا هاست نامحدود و ... استفاده مینمایند میتوانند با ورود به پنل کاربری خود نسبت به ثبت شماره موبایل و تلفن ثابت خود در قسمت تماس با ما اقدام نماییند. پس از تایید شدن این شماره ها ، هر زمان که نیاز به تماس تلفنی باشد فقط با فشردن کلید تماس در پنل کاربری ، تلفن شما زنگ خواهد خورد و میتوانید بدون پرداخت هزینه تلفن با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید.

::برخی از مشتریان ما
::دیدگاه
::نمادها
  ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
  ۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴
  support[at]hannoverit.com
  sales[at]hannoverit.com

سلام. چطور می‌تونم شما رو یاری کنم؟برای گفتگوی آنلاین بر روی «آغاز گفتگو» کلیک کنید. یا در صورت تمایل می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۵۸۴ تماس بگیرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت ذره‌بین محفوظ می‌باشد.
صبور باشید
صبور باشید

لطفا شکیبا باشید...