پشتیبانی: ۲۴ ساعته ۷ روز هفته ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
::درباره ما

هسته اولیه شرکت هانوفر آی‌تی در سال ۱۹۹۴ میلادی با همکاری با شرکت ایرنت و سیستم BBS آن آغاز شد. پس از راه اندازی اولین شبکه متنی در جنوب‌شرق ایران و سپس اتصال آن به شبکه شارع و سپس ایجاد درگاه به شبکه‌های تحت متن آن زمان نظیر شبکه ماشین‌سازی کرج (عابدی) به یکی از محبوب ترین BBS‌های آن زمان تبدیل شد. در سال ۱۹۹۵ میلادی و با توجه به ایجاد دسترسی به اینترنت، به عنوان سومین BBS ایران به پروتکل TCP-IP مجهز شده و اقدام به ارائه پست‌الکترونیک به کاربران خود نمود.

در سال ۲۰۰۴ میلادی و پس از کسب تجربه‌های فراوان هانوفر آی‌تی به شکل رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

هانوفر نام یک شهر در آلمان میباشد که به دلیل برگزاری نمایشگاه سبیت (Cebit) در آن و همچنین اکسپو 2000 شناخته شده میباشد. دلیل انتخاب نام هانوفرای تی ، فعالیت بنیانگذاران این شرکت در طول تحصیل در دیتاسنترهایی هایی نظیر Server service gmbh و ... واقع در شهر هانوفر میباشد.

در حال حاضر این شرکت در شاخه های مختلف مانند تولید انواع بردهای مخابراتی ، تولید انواع سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیاء با شرکت هایی نظیر مخابرات ایران ، ارتباطات سیار و ... همکاری دارد و برای یکی از محصولات خود موفق به دریافت نشان شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

آدرس : تهران ، نلسون ماندلا (جردن) ، یزدانپناه

آدرس : کرمان شهرک صنعتی شماره یک افراششم انتهای خیابان


شماره تماس ایران :


۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴

شماره تماس آلمان :


0049-40-20933410

::نمادها
logo-samandehi
::برخی از مشتریان ما
::دیدگاه
::نمادها
  ۰۲۱-۹۱۳۰۳۶۴۲
  ۰۲۱-۹۱۰۱۲۵۸۴
  support[at]hannoverit.com
  sales[at]hannoverit.com

سلام. چطور می‌تونم شما رو یاری کنم؟برای گفتگوی آنلاین بر روی «آغاز گفتگو» کلیک کنید. یا در صورت تمایل می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۵۸۴ تماس بگیرید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت ذره‌بین محفوظ می‌باشد.
صبور باشید
صبور باشید

لطفا شکیبا باشید...